About Us

شرکت آداک بهین نیرو

آداك بهین نیرو به یک عنوان تولید کننده برجسته ایرانی از زمان تاسیس همواره در تلاش برای تامین محصولات و ارایه خدمات با کیفیتی متمایز در حوزه صنعت برق کشور بوده است. این شرکت با تجربه سال ها فعالیت در مهندسی و ساخت انواع تابلو برق فشار ضعیف و فشار متوسط توانسته است نیازهای بخش وسیعی از پروژه های صنعتی و اقتصادی نظیر پروژه های نیروگاهی، نفت، گاز، پالایشگاهی، پتروشیمی، سیستم های تامین و تصفیه آب و فاضلاب و دیگر پروژه های زیرساختی را برآورده کند.

با دارا بودن کارکنانی متخصص و حرفه ای، ما مفتخر به این هستیم که تمام توان خود را صرف مشتریان و پروژه های آنها می کنیم. توانمندیهای ما شامل طراحی الکتریکال، مدیریت پروژه، تولید تابلو برق و نصب درسایت می شود و این توانمندیهای گسترده ما را قادر به انجام پروژه های EPC و ارایه راهکارهای یکپارچه می کند.

چشم انداز شرکت

با تکیه بر مسئولیت پذیری، نوآوری، تلاش و مهارت پرسنل خود، بکارگیری فن آوری های روز، سرمایه گذاری مشترک با شرکت های بین المللی و اجرای آخرین روش های مدیریت کسب و کار، محصولات و خدمات خود را توسعه خواهیم داد و عنوان بزرگترین شرکت را در عرصه بازارهای انرژی الکتریکی و انرژی های جدید کشورهای منطقه و سایر کشورهای در حال توسعه کسب خواهیم کرد. 

ماموریت آداک

  • طراحی و ساخت تجهیزات الکتریکی صنعتی با کیفیت بالا با استفاده از آخرین تکنولوژی ها
  • ایجاد ارتباط پایدار با مشتریان از طریق ارائه خدمات منحصر به فرد
  • ایجاد محیطی برای یادگیری و رشد نیروی کار ماهر و فضایی برای توسعه نوآوری و خلاقیت
  • تاکید داشتن بر اهمیت نظم، صداقت، پاسخگویی و وفاداری در بین پرسنل و ایجاد رضایت در بین کارکنان از طریق ارزیابی شاخص های رفاهی آن ها
  • فراهم سازی یک رابطه برد-برد با سهامداران، پیمانکاران و تامین کنندگان
  • تعهد داشتن به پیشرفت مستمر در فرآیندهای تجاری

ارزش های ما

در آداک بهین نیرو مشتریان ما مرکز کسب و کار ما هستند. ما تمام اهداف شرکت را با توجه به انتظارات مشتریان خود ترسیم می کنیم و سعی می کنیم که تمام تصمیمات مهم را با تمرکز بر رضایت مشتریان خود بگیریم. ما در کلیه تعاملات خود با مشتریان بسیار پاسخگو، رو راست و متعهد هستیم. آنچه که ما انجام می دهیم گوش دادن به سخنان مشتریان و ارائه ارزش های متعالی در بازارهایی است که به آن ها خدمات ارائه می دهیم.

ارزش های شرکت

برای ما خدمات برتر به این معنی است که آنچه را که وعده داده ایم ارائه دهیم و ارزشی را بیافزاییم که فراتر از انتظار است. با تکیه بر تلاش مداوم و توجه زیاد به جزئیات، ما سخت تلاش می کنیم تا یکی از بهترین خدمات برتر، نه تنها در بین شرکت های تولیدکننده تابلو برق، بلکه در بین تمام شرکت های تولیدی ایران را ارائه نماییم.

ما اطمینان حاصل می کنیم که تمام تولیدات ما از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا تمام مشتریان از کار ما رضایت داشته باشند. با استفاده از پرسنل کارآزموده، تهیه بهترین تجهیزات و مواد اولیه، استفاده از بهترین روش های تولید و تلاش مداوم برای بهتر شدن، خودمان را به چالش می کشیم. ما می کوشیم که وجود برند ABN روی هر محصولی نشان از کیفیت بالای آن داشته باشد.

ما در آداک تمام تلاش خود را می کنیم تا در ابتدای امر همه وظایف مان را به درستی، به موقع و مقرون به صرفه انجام دهیم. ما تلاش می کنیم با تدوین سیاست ها و رویکردهای واضح و اطمینان از صحیح بودن و مرتبط بودن آن ها، ارائه آموزش مداوم برای پرسنل خود و بهره گیری از بهترین شیوه ها برای مدیریت زمان و هزینه، همواره کارآمد باشیم.

ما فرهنگ و نگرش نوآورانه را در تمام ارکان شرکت خود تشویق می کنیم. زیرا معتقدیم که نوآوری رمز بقای کسب و کار ماست. ما برای به کارگیری خلاقیت و تفکر نوآورانه در هر کاری تلاش می کنیم. نوآوری عامل اصلی رشد ماست و دلیلی است که ما دائماً پرسنل خود را دعوت به چالش کشیدن روش های متداول برای رسیدن به پیشرفت مستمر می کنیم.

ما در آداک تمام مسائل مرتبط به کسب و کارمان را با صداقت جلو می بریم. ما با افتخار، ارزش هایی نظیر صداقت ، وفاداری و احترام را حفظ می کنیم. ما می کوشیم که حتی در سخت ترین شرایط نیز منصفانه و با اخلاق رفتار کنیم. ما به دنبال این هستیم که به طور مداوم از یک روند حرفه ای حمایت کنیم. ما اعتقاد داریم که با حفظ پایداری در فعالیت های خود و پیروی از یک اصول استاندارد اخلاق حرفه ای و محترمانه در هر کاری که انجام می دهیم، به موفقیت های شخصی و شغلی دست خواهیم یافت.

ما همیشه سعی می کنیم در تمام کارهایی که انجام می دهیم مسئولیت پذیر و قابل اعتماد باشیم. ما مسئولیت های فردی و گروهی خود را می پذیریم و به تعهدات خود عمل می کنیم. ما مسئولیت عملکرد خود را در تمام تصمیمات و اقدامات خود به عهده می گیریم:

تأکید بر یافتن راه حل و دستیابی به نتیجه
متعهد شدن به اجرای تصمیمات پس از اتخاذ آن ها
عمل به وعده های داده شده به دیگران
تعهد به موفقیت همه ذینفعان

تقدیرنامه ها و افتخارات

گواهینامه ها و تاییدیه ها

اعضای تیم آداک بهین نیرو

مهندس مصطفی بامستی
مدیر عامل

مهندس مصطفی بامستی

وحید قربانی -آداک
قائم مقام مدیر عامل

مهندس وحید قربانی

ستاره عظیم زاده
مدیر قراردادها

مهندس ستاره عظیم زاده

رامین مهرکیا
مدیر کنترل کیفیت

مهندس رامین مهرکیا

عارف آزادی مدیر تولید
مدیر تولید

مهندس عارف آزادی

رامین شاکر آداک بهین نیرو
مدیر کارخانه

مهندس رامین شاکر

روش های تماس با آداک

دفتر مرکزی: کرج، عظیمیه. بلوار 45 متری کاج، پلاک 199، واحد 1 و 3

تلفن: 02634156000

ایمیل: info@adakbn-co.com

دفتر تهران: بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان مخبری، پلاک 10 واحد 6

تلفن: 02144491255

ایمیل: sales@adakbn-co.com

کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت، بلوار فروردین، خیابان فروردین نهم غربی، پلاک 104

تلفن: 02634156000