تا ظرفیت 7400 آمپر و ولتاژ 1000 ولت با درجه محافظتی IP20 الی IP54

تا ظرفیت 1250 آمپر و ولتاژ 24 کیلوولت با درجه محافظتی IP2X

تا ظرفیت 4000 آمپر و ولتاژ 36 کیلوولت با درجه محافظتی IP41

راه کاری ایده آل برای تامین برق ایمن و پایدار

تابلو برق فشار ضعیف

تابلو برق فشار ضعیف طرح سیواکن آداک یك دستگاه فشار ضعیف بسیار مدرن جهانی است که در ساخت آن از جدیدترین فناوری های تولید و پیشرفته ترین تجهیزات اتوماسیون و کلیدهای برق استفاده شده است.

این تابلو برق با دارا بودن بدنه ای استاندارد از نظر ساختاری و صنعتی، قطعات ساخته شده توسط برترین شرکتهای سازنده تجهیزات (زیمنس، ABB ، اشنایدر و غیره) به راحتی در آن نصب می شوند. این محصول در سیستم های توزیع برق با ظرفیت مختلف و تا حداکثر سطح جریان 7400 آمپر قابل استفاده است.

تابلو برق فشار متوسط

آداک، راهکار فنی و عملیاتی پایداری برای سیستم فشار متوسط ارائه می دهد که برای شما این فرصت را ایجاد می کند با شرکتی حرفه ای کار کنید و خیالتان از همه لحاظ راحت باشد.

با تولید تابلو فشار متوسط تایپ تست شده (تحت IEC62271) تضمین می کنیم که محصولات مهندسی شده و مدرن ما قلب ساختار تامین برق شما خواهند بود.

  • تابلوهای فشار متوسط فیکس و کشویی و RMU
  • تابلوهای GIS و AIS
  • سیستم های اینترلاک برای ایمنی و جلوگیری از خطاهای بهره برداری
  • ساختار بدنه ماژولار
  • بکارگیری رله های حفاظت 
  • دارای تیم های نصب و بهره برداری متخصص در سیستم های MV 
  • خدمات کامل پشتیبانی توسط تیم های داخل سازمان
تابلو برق فیکس و کشویی آداک
Compact Substation

پست های کمپکت

پست های کمپکت پیش ساخته ما به شکل پست های پیشرفته با تجهیزات تایپ تست شده شامل انواع ترانسفورماتورهای توزیع، تابلو برق فشار متوسط و اتصالات تابلو برق فشار ضعیف به همراه تجهیزات جانبی دیگر در یک سازه آماده تهیه می شوند. این پست ها معمولاً در مکان های نزدیک به عموم مردم نصب می شوند و لذا با توجه به این شرایط، حفاظت از جان مردم را ضمانت می کنند. پست کمپکت آداک از نظر زمانی، اشغال فضا و هزینه ای، بسیار مقرون به صرفه تر از ساخت یک پست بتنی یا آجری است.

سازه های فلزی

سازنده سازه فلزی تابلو برق

آداک بهین نیرو در زمینه طراحی، مهندسی و ساخت سازه های سفارشی دقیق، فلزی، انکلوژر، کابینت و سایر ساختارهای فلزی تخصص دارد. محصولات ما به طور گسترده در نصب تجهیزات کامپیوتری و انبارداری، تولید و توزیع برق صنعتی استفاده می شود. آداک با ارائه راهکارهای مقرون به صرفه، به دنبال کاهش هزینه های شماست.

سینی و نردبان کابل

نردبان فلزی

ما در زمینه تولید و تامین طیف گسترده ای از انواع سینی و نردبان کابل فعال هستیم. این محصولات به دلیل دوام عالی و دقت ساخت بالا، همواره مورد تایید و تحسین متخصصین و مشتریان ما قرار گرفته  اند. ما این محصولات را مطابق با نیازهای خاص مشتریان خود طراحی و تولید می کنیم. 

 

تجهیزات روشنایی

تیر روشنایی

آداک شرکت پیشگام در طراحی و ساخت انواع سیستم های روشنایی آلومینیومی و فولادی مطابق با نیاز مشتریان خود است. عملکرد آداک در اجرای بی نقص پروژه ها، سبب اطمینان روز افزون مشتریان به توانایی ما شده است. آداک با بکارگیری مواد اولیه آلومینیومی و فولادی درجه یک، توانسته است که  راهکارهای بهینه ای را برای انواع سیستم های روشنایی ارائه نماید.

روش های تماس با آداک

دفتر مرکزی: کرج، عظیمیه. بلوار 45 متری کاج، پلاک 199، واحد 1 و 3

تلفن: 02634156000

ایمیل: info@adakbn-co.com

دفتر تهران: بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان مخبری، پلاک 10 واحد 6

تلفن: 02144491255

ایمیل: sales@adakbn-co.com

کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت، بلوار فروردین، خیابان فروردین نهم غربی، پلاک 104

تلفن: 02634156000